Narrilaivan

Villit ravit Narrilaivassa 28.11.2017

Tulokset julkaistu 30.11.2017.

- Kilpailupäivä on 28.11.2017.
- Viimeinen osallistumispäivä on 27.11.
- Tulokset pyritään julkaisemaan 28.11.2017 tällä sivulla.

Säännöt & osallistuminen

- Hevonen / poni voi osallistua vain yhteen lähtöön.
- Lähtöihin otetaan rajattomasti osallistujia, ja ne jaetaan ryhmään/ lähtöön ajan ja iän perusteella.
- Ikärajat: lv 2-12v, kv 3-15v, ponit 3-18v.
- Osallistuminen tapahtuu sähköpostilla narrilaivan@gmail.com otsikolla "Villit 28.11."
- Myös ennätyksettömät hevoset/ ponit saavat osallistua -> "(esim. "18,0aik. ja hitaammat", "30,0 aik. ja hitaammat" ja 3-4v ponit ja esim. "2.30,0 ja hit." <-- näihin, joissa maininta "hitaammat"")
- Osallistumismuoto: lähtö (rivinvaihto) hevosen ikä hevosen sukupuoli hevosen nimi / ohjastajan nimi (tallin tai seuran nimi) ponin ennätys --
- Esimerkki:
Lähtö 3
17v o Firefighter / Pekka (NaSe) 2.46,7a --
- Samaan lähtöön tulevat saman lähtöotsikon alle!
- JÄRJESTÄ HEVOSET HITAIMMASTA NOPEIMPAAN! Hitain ylimmäiseksi, nopein alimmaiseksi. :)


Sarjatarjonta

KOELÄHTÖ 1: KOELÄHTÖ, Tasoitusajo 2100m kv & lv, kylmäveriset lähtevät 40m lämminverisiä taaempaa
Koelähdön läpässeille hevosille 50ve

Ei osallistujia.


OPETUSLÄHTÖ: Tasoitusajo 2100m kv & lv, kylmäveriset lähtevät 40m lämminverisiä taaempaa
Läpässeille hevosille 50ve

Ei osallistujia.


LÄHTÖ 1: Tasoitusajo 2v lämminverisille 1600m
P: 800ve - 400ve - 200ve - 100ve - 50ve

1. 2v o Radical Riddler / (ARO) 19,2a -- 01.18,3 xx + 800ve
2. 2v o Astral Unia / (ARO) 18,4a -- 01.18,5 xx + 400ve
3. 2v o Legend of Shining Son / Tuukka (Team Lily) ei enn. -- 01.19,2 + 200ve
4. 2v o This Is Ducking Tsunami / Alaska (Ruuti) 19,4a -- 01.19,2 + 100ve
5. 2v o Rjazán Stribog / (ARO) 18,2a -- 01.19,4 xx + 50ve
6. 2v o Significant Other / Ida (Team Ninitra) 17,2a -- 01.19,6 x
7. 2v t Dead Capricorn Pomp / Maija (Ruuti) 19,3a -- 01.20,1 x
8. 2v t Mascarade Unia / (ARO) 18,3a -- 01.20,5
9. 2v t Rjazán Morana / (ARO) 23,2a -- 01.20,6


LÄHTÖ 2: Tasoitusajo 3v kylmäverisille 1600m
P: 800ve - 400ve - 200ve - 100ve - 50ve

1. 3v o Narrilaivan Velmukas / (ARO) 43,6a -- 01.39,9 + 800ve
2. 3v t Narrilaivan Hellitty / (ARO) 41,2a -- 01.40,3 + 400ve
3. 3v o Kieran NRL / (ARO) 40,4a -- 01.40,6 + 200ve
4. 3v t Ulfhildr NRL / (ARO) ilm kl -- 01.40,8 + 100ve
5. 3v t Sinkosinko / Iida (NaSe) 44,8kl -- 01.41,0
6. 3v t Tuteritöm / Nadja (NaSe) 41,3ly -- 01.41,3 xx


LÄHTÖ 3: Ryhmäajo 18,0 aik. ja hitaammat lämminveriset 2100m
P: 1000ve - 500ve - 300ve - 150ve - 70ve

Lyrique Duán siirretty lähtöön 5.


LÄHTÖ 4: Ryhmäajo 28,0 aik. ja hitaammat kylmäveriset 2100m
P: 1000ve - 500ve - 300ve - 150ve - 70ve

1. 5v t Savun Cancan / (ARO) 30,2a -- 01.29,2 x + 1000ve
2. 5v t AH Mintturae / (ARO) 30,3a -- 01.29,4 x + 500ve
3. 4v o AH Barbaari / (ARO) 34,3a -- 01.29,4 + 300ve
4. 4v t AH Hallakuu / (ARO) 31,5a -- 01.29,4 + 150ve
5. 4v o Valtarian Valkotakki / Ellu (Salta) 30,3ake -- 01.30,2 + 70ve
6. 5v o AH Yövahti / (ARO) 31,4a -- 01.30,2
7. 5v o Ruskon Halla-Ukko / (ARO) 31,3a -- 01.30,3
8. 5v t Purnin Vippaus / Heli (Team Ninitra) 30,5a -- 01.31,1
9. 4v o Duanin Noniin / (ARO) 34,3a -- 01.31,3
Hylätty
5v o Purnin Jännitelmä / (ARO) 30,2a -- - hml

1. 5v t Duanin Okariina / (ARO) 30,1a -- 01.28,2 + 1000ve
2. 5v o Purnin Tosiwoima / Valfrid (Team Ninitra) 30,1a -- 01.28,3 + 500ve
3. 7v t AH Kuunlilja / (ARO) 29,4a -- 01.28,3 + 300ve
4. 5v t AH Tiikerililja / (ARO) 29,3 -- 01.28,3 + 150ve
5. 4v t Saltan Ruustinna / Eve (Salta) 29,3ake -- 01.28,4 + 70ve
6. 5v t Adinan Kreivitär / Julia (Adina) 29,6 -- 01.28,6
7. 4v o Valtarian Pikkuseteli / Amelie (Salta) 29,4ake -- 01.29,2 xx
8. 4v o Vasaari / Shavo (NaSe) 29,4 -- 01.30,6
Hylätty
11v t AH Varjoleikki / (ARO) 30,0a -- - k

1. 5v o Duanin Keikarinkukka / (ARO) 28,4 -- 01.27,1 + 1000ve
2. 6v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 29,1a -- 01.27,6 + 500ve
3. 5v t Welma / Sylve (Team Ninitra) 29,1 -- 01.28,2 + 300ve
4. 7v o AH Vintrig / (ARO) 28,4a -- 01.28,3 + 150ve
5. 6v r Duanin Pataässä / Lilja (ARO) 28,2 -- 01.28,4 + 70ve
6. 5v o Saltan Pinkeä / Markus (Salta) 29,1ake -- 01.28,5
7. 5v o Woimankoitos / Urmas (Team Ninitra) 29,1a -- 01.29,4
8. 9v t Kekan Satiiri / (ARO) 28,3a -- 01.29,5
9. 9v t AH Furstinna / (ARO) 28,2a -- 01.29,5
10. 5v t Purnin Rallatelma / Jens (Team Ninitra) 28,1a -- 01.29,6 xx


LÄHTÖ 5: Ryhmäajo 15,0-17,9 aik. lämminveriset 2100m
P: 2000ve - 1000ve - 500ve - 250ve - 120ve

1. 4v t Cheer Me Up / Iida (NaSe) 17,1a -- 01.16,2 + 2000ve
2. 4v t Amelia Ach / (ARO) 16,6 -- 01.16,3 xx + 1000ve
3. 4v t Lyrique Duán / (ARO) 18,2 -- 01.16,4 + 500ve
4. 4v t Rosalyn / Ronja (NaSe) 16,6 -- 01.16,5 + 250ve
5. 4v t Cheetarine / Senja (NaSe) 17,4 -- 01.16,6 + 120ve
6. 3v t Wicked Grace / (ARO) 17,4a -- 01.16,6 + 120ve
7. 5v t Awamori Duán / (ARO) 16,7a -- 01.16,6
8. 3v o Hawke Ach / (ARO) 16,6 -- 01.16,6 x
9. 3v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.17,2
10. 4v o Big Time Prayer / Pekka (NaSe) 17,3a -- 01.17,3
11. 4v o Conrad Ach / (ARO) 17,2a -- 01.17,3 xx
Hylätty
4v t Ironborn Ach / (ARO) 17,3a -- - hml

1. 4v o Wayward Ach / (ARO) 16,4a -- 01.15,1ake xx + 2000ve
2. 4v o He's My Hero / Harri (NaSe) 16,1a -- 01.15,2ake x + 1000ve
3. 4v o Tornado In A Box / Topi (NaSe) 16,5a -- 01.15,5ake + 500ve
4. 3v o Battlemage Ach / (ARO) 16,2a -- 01.15,6ake + 250ve
5. 6v o Killyloch Ach / (ARO) 16,2a -- 01.16,2ake + 120ve
6. 4v t Quantum Ximena / (ARO) 16,4 -- 01.16,2ake + 120ve
7. 6v t Cherryblossom Rus / (ARO) 16,3a -- 01.16,2ake
8. 4v o Radawind / Rene (NaSe) 16,2 -- 01.16,3ake
9. 4v t Fair Lee Complex / Valfrid (Team Ninitra) 16,4a -- 01.16,5ake
10. 6v t White Witch Ach / (ARO) 16,2a -- 01.16,5ake xx
11. 5v o Firestorm Ach / (ARO) 16,5a -- 01.16,6ake
Hylätty
4v t Mama Cash / Axel (Team Ninitra) 16,4a -- - hll

1. 4v t Smoking Hot / Molli (NaSe) 15,2 -- 01.14,9ake + 2000ve
2. 4v o Theotitus / (ARO) 15,6a -- 01.14,9ake x + 1000ve
3. 5v t Marquisse Duán / (ARO) 15,4 -- 01.15,0ake xx + 500ve
4. 4v o Gimme Monet / Heli (Team Ninitra) 15,6a -- 01.15,2ake + 250ve
5. 4v o Saltwick Bay / Urmas (Team Ninitra) 15,6a -- 01.15,4ake + 120ve
6. 6v t Wolfsbane Ach / (ARO) 16,1a -- 01.15,5ake + 120ve
7. 4v t Made Up My Mind / Minni (NaSe) 15,3a -- 01.15,6ake x
8. 6v t Demonitas Ach / (ARO) 15,3a -- 01.15,6ake xx
9. 8v o Brimstone Ach / (ARO) 15,2a -- 01.16,2ake xx
10. 7v t Winterheart Ach / (ARO) 15,2 -- 01.16,3ake x
11. 4v o He Talks To Me / Henkka (NaSe) 15,5 -- 01.16,3ake


LÄHTÖ 6: Ryhmäajo 25,0-27,9 aik. kylmäveriset 2100m
P: 2000ve - 1000ve - 500ve - 250ve - 120ve

1. 9v t Duanin Metsätähti / (ARO) 27,0a -- 01.26,2ake + 2000ve
2. 9v o AH Finlaggan / (ARO) 27,2 -- 01.26,4ake + 1000ve
3. 8v o AH Vääpeli / (ARO) 27,4a -- 01.26,4ake + 500ve
4. 7v t Ruskon Sulotar / (ARO) 27,3a -- 01.27,2ake + 250ve
5. 6v t Emali / Magnhild (Team Ninitra) 26,6a -- 01.27,2ake xx
6. 6v t Saltan Aurinkousva / Ellu (Salta) 27,0ke -- 01.27,4ake
7. 6v t Harhakuvelma / Elli (NaSe) 27,4a -- 01.27,6ake
Hylätty
8v t Ikikorven Tinttaralla / Ida (Team Ninitra) 26,8a -- - hll

1. 8v t Utuaatos / Harry (Team Ninitra) 26,5a -- 01.25,3ake + 2000ve
2. 9v o AH Irokeesi / (ARO) 26,3 -- 01.25,3ake + 1000ve
3. 5v o AH Cetan / (ARO) 25,6 -- 01.25,4ake + 500ve
4. 12v o AH Pikku-Velmu / (ARO) 25,5 -- 01.26,1ake + 250ve
5. 8v t Purnin Valveikas / Anders (Team Ninitra) 25,4 -- 01.26,3ake + 120ve
6. 5v t EP Tuksu / Enni (NaSe) 25,4a -- 01.26,4ake
7. 8v o Purnin Asessori / Niklas (Team Ninitra) 25,9 -- 01.26,5ake x
8. 5v t EP Susiina / Susanna (NaSe) 26,3a -- 01.26,5ake xx
Hylätty
8v t AH Chione / (Nase) 25,5 -- - hml

1. 9v o Rallivero / Bengt (Team Ninitra) 25,2 -- 01.25,2ake + 2000ve
2. 9v t Hetkonen / Gunvor (Team Ninitra) 25,4a -- 01.25,3ake x + 1000ve
3. 10v o AH Zombie / (ARO) 25,2a -- 01.25,3ake + 500ve
4. 7v t AH Tulikuu / (Nase) 25,1a -- 01.25,4ake + 250ve
5. 8v t Saltan Hahtuva / Amelie (Salta) 25,2ake -- 01.25,5ake + 120ve
6. 7v o Ruskon Tohveli / Eero (ARO) 25,0a -- 01.26,2ake
7. 15v t Iki-Fiina / (ARO) 25,3 -- 01.26,2ake
8. 12v t AH Caolila / (ARO) 25,2a -- 01.26,5ake
9. 9v t AH Sadetanssi / (ARO) 25,2 -- 01.26,5ake


LÄHTÖ 7: Ryhmäajo 12,5-14,9aikaiset lämminveriset 2100m
P: 2500ve - 1500ve - 800ve - 400ve - 200ve

1. 7v o Crownless Ach / (ARO) 13,8a -- 01.13,2ake x + 2500ve
2. 5v t She Bangs She Bangs / Shavo (NaSe) 14,5a -- 01.13,7ake + 1500ve
3. 8v o Geordie Burn / Joakim (Team Ninitra) 14,7a -- 01.13,8ake + 800ve
4. 8v t Firecharm Ach / (ARO) 14,6a -- 01.13,9ake x + 400ve
5. 6v r Emmett Burn / Anders (Team Ninitra) 14,6a -- 01.14,1ake + 200ve
6. 4v t Gamer Girl / Kalle (NaSe) 14,3 -- 01.14,2ake x + 200ve
7. 8v o Arran Ach / (ARO) 13,7a -- 01.14,3ake
8. 4v t Better Than Expected / Ella (NaSe) 14,5a -- 01.14,4ake
9. 4v t Here Comes Trouble / Riina (NaSe) 14,3a -- 01.14,5ake
Hylätty
4v o Constantine Ach / (ARO) 14,4 -- - hml
10v o Penguin Ach / (ARO) 14,0a -- - hpl

1. 8v t Gwendoline / (ARO) 13,2a -- 01.12,8ake + 2500ve
2. 11v t El Camino Snilli / (ARO) 12,5a -- 01.12,8ake + 1500ve
3. 7v o Supreme Xerxes / (ARO) 13,6a -- 01.12,9ake x + 800ve
4. 7v o Firelord Ach / (ARO) 13,7a -- 01.13,2ake + 400ve
5. 4v o Sir Boléro / Ellu (Salta) 13,5aly -- 01.13,3ake + 200ve
6. 7v t Red Queen Ach / (ARO) 13,4a -- 01.13,4ake xx
7. 11v t Gwendolyn Burn / Tommy (Team Ninitra) 13,1a -- 01.13,4ake
8. 8v o Maksimilien / (ARO) 13,0a -- 01.13,5ake
9. 11v o Camaro Foxy / (ARO) 12,8a -- 01.13,5ake x
Hylätty
8v t Nighthawk RC / (ARO) 13,3 -- - hll


LÄHTÖ 8: Ryhmäajo 22,5-24,9aikaiset kylmäveriset 2100m
P: 2500ve - 1500ve - 800ve - 400ve - 200ve

1. 8v o AH Sysi / (ARO) 24,4a -- 01.23,3ake xx + 2500ve
2. 9v t Purnin Oikutelma / Joakim (Team Ninitra) 24,9a -- 01.23,4ake + 1500ve
3. 15v o Aavekuu / (ARO) 24,2a -- 01.23,5ake x + 800ve
4. 13v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.23,6ake + 400ve
5. 5v o Ukkometso Kerpele! / Alaska (Ruuti) 01.24,3aly -- 01.23,6ake
6. 7v o Ikikorven Taskunauris / Ellu (Salta) 24,4ake -- 01.24,2ake xx
7. 15v t Liian Hopee / (ARO) 23,8a -- 01.24,3ake
Hylätty
15v o Kullantakoja / (ARO) 23,8a -- - hml

1. 14v o AH Kronos / (Nase) 23,5a -- 01.22,8ake + 2500ve
2. 10v t AH Harhaleikki / (ARO) 22,7a - 01.22,9ake + 1500ve
3. 9v t Saltan Sumuliekki / Markus (Salta) 23,1aly -- 01.22,9ake + 800ve
4. 8v o Saltan Vääristymä / Amelie (Salta) 23,5ake -- 01.23,2ake + 400ve
5. 8v o Purnin Kulovalkee / Aki (NaSe) 23,3a -- 01.23,2ake
6. 8v t AH Höstblom / Eve (Salta) 23,5ake -- 01.23,5ake
Hylätty
12v o Kekan Valtias / (ARO) 22,7a -- - hpl


LÄHTÖ 9: Ryhmäajo 12,4 aikaiset ja nopeammat lämminveriset 2100m
P: 3000ve - 2000ve - 1000ve - 500ve - 300ve

1. 11v t Peony Burn / (ARO) 12,1a -- 01.11,6ake + 3000ve
2. 6v o Golden Spring Boy / Viveka (Team Lily) 01.11,5aly -- 01.11,6ake + 2000ve
3. 8v o Blueshouse Burn / Bertel (Team Ninitra) 12,3a -- 01.11,9ake x + 1000ve
4. 9v o Fool's Cocktail / Kake (NaSe) 12,3a -- 01.12,1ake + 500ve
5. 9v o Fireking Ach / (ARO) 11,8 -- 01.12,5ake
6. 8v t Zaria Ach / (ARO) 11,5 -- 01.12,7ake
Hylätty
5v t Madame Casanova / Ellu (Salta) 12,1ake -- - hpl

1. 9v t Penélope Rus / (ARO) 10,4a -- 01.10,2ake xx + 3000ve
2. 6v o Winterfell's Victory / Eero (Team Lily) 01.10,6aly -- 01.10,5ake + 2000ve
3. 9v t Firefly Ach / (ARO) 10,6a -- 01.11,3ake + 1000ve
4. 10v o My Brutus / Eve (Salta) 10,2ake -- 01.11,4ake + 500ve
Hylätty
12v o Hyper Pomp / Ylva (Team Ninitra) 11,5a -- - hml
5v o I'm Perfect Rus / Amelie (Salta) 10,4aly -- - hpl


LÄHTÖ 10: Ryhmäajo 22,4 aikaiset ja nopeammat kylmäveriset 2100m
P: 3000ve - 2000ve - 1000ve - 500ve - 300ve

1. 15v t Savun Valkea / (ARO) 22,3a -- 01.21,4ake xx + 3000ve
2. 8v o Tulihurma I.F. / Eve (Salta) 21,7ly -- 01.21,4ake + 2000ve
3. 6v o PII Savustus / Amelie (Salta) 22,2ake -- 01.21,5ake + 1000ve
4. 14v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- 01.21,5ake + 500ve
5. 8v t Ruskon Lennotar / Markus (Salta) 21,4ly -- 01.21,6ake
6. 12v o Woimanpoika / Heli (Team Ninitra) 20,2a -- 01.22,2ake
Hylätty
O.R. Wihutar / Ellu (Salta) 22,4aly -- - hll


LÄHTÖ 11: Ryhmäajo peitsareille 1609m, avoin

Lisätkää p-kirjain itse ennätyksen alkuun :)

1. 4v o Quinlan Duán / (ARO) p13,3a -- 01.14,1ake + 800ve
2. 2v o Wyvern Stain / (ARO) p18,5a -- 01.14,2ake + 400ve
3. 4v t Salta's Love To Destroy / Shavo (NaSe) p14,3a -- 01.14,3ake + 200ve
4. 2v t Wingless Stain / (ARO) p15,3a -- 01.14,3ake + 100ve
5. 5v t Dance Of Time / (ARO) p13,3a -- 01.14,5ake x + 50ve
6. 3v t Devilslittlesister / (ARO) p14,3a -- 01.14,5ake + 50ve
7. 3v t Tempest Ach / (ARO) p14,5a -- 01.15,1ake x
8. 2v o Stormbringer Stain / (ARO) p16,4a -- 01.15,2ake x
9. 2v o Wolfburn Ach / (ARO) p16,2a -- 01.15,3ake
10. 3v t Saltas Unless / Ellu (Salta) p.14,3aly -- 01.15,4ake
11. 3v t Flippetyflap Ach / (ARO) p14,4a -- 01.15,4ake
12. 3v o Vanguard Ach / (ARO) p16,3a -- 01.15,4ake xx

1. 5v t Hellion Ach / (ARO) p11,4a -- 01.11,1ake + 1000ve
2. 3v o Saltas Reversal / Amelie (Salta) p.12,4aly -- 01.11,2ake x + 500ve
3. 4v t Devana Ach / (ARO) p11,4a -- 01.11,4ake + 300ve
4. 4v o Iceking Stain / (ARO) p12,4a -- 01.11,6ake x + 150ve
5. 6v t Hellraiser Ach / (ARO) p11,3a -- 01.12,1ake x + 70ve
6. 4v o Moneyinthebank / (ARO) p11,2a -- 01.12,2ake x + 70ve
7. 4v t Sledgehammer / (ARO) p13,3a -- 01.12,2ake
8. 4v t Iamthebest / (ARO) p11,3a -- 01.12,2ake
9. 8v t Infinity Ach / (ARO) p12,5a -- 01.12,4ake
10. 4v o Lunatic Tears / Eve (Salta) p.11,3aly -- 01.12,6ake
11. 4v o Tombstone / (ARO) p11,6a -- 01.13,3ake
12. 5v o Resist And Bite / (ARO) p11,2a -- 01.13,5ake x

1. 6v o D'aragon Duán / (ARO) p09,3a -- 01.09,1ake + 2000ve
2. 7v o Scallywag Ach / (ARO) p09,5a -- 01.09,1ake + 1000ve
3. 3v t Saltas Shun / Ville (Salta) p.11,2aly -- 01.09,2ake + 500ve
4. 4v t Saltas Nothing To Love / Paula (Salta) p.10,4aly -- 01.09,2ake + 250ve
5. 8v t Nanook Duán / (ARO) p09,2a -- 01.09,3ake xx + 120ve
6. 3v o Saltas Erroneous / Markus (Salta) p.11,2aly -- 01.09,4ake + 120ve
7. 4v o Saltas Upbraid / Maija (Salta) p.11,1aly -- 01.09,4ake
8. 7v t Dalwhinnie Ach / (ARO) p10,2a -- 01.09,4ake
9. 6v o Icaros Duán / (ARO) p10,2a -- 01.09,4ake
10. 6v t Delete Ach / (ARO) p10,4a -- 01.10,3ake
11. 6v t Midnight Queen / (ARO) p10,0a -- 01.10,4ake
12. 5v o Atomic Samurai / (ARO) p10,5a -- 01.10,6ake

1. 8v o Horus Ach / (ARO) p08,1a -- 01.08,5ake + 2500ve
2. 8v o Red Ice Ach / (ARO) p09,1a -- 01.08,9ake + 1500ve
3. 5v o Sandman Snilli / (ARO) p09,1 -- 01.08,9ake + 800ve
4. 9v t Echo Ach / (ARO) p08,4a -- 01.09,0ake + 400ve
5. 7v t Saffron Blossom / Aku (Salta) p.08,3aly -- 01.09,1ake + 200ve
6. 9v o Rise Of Evil / (ARO) p09,2a -- 01.09,2ake x
7. 5v o Saltas Uneasy / Sara (Salta) p.08,7aly -- 01.09,3ake xx
8. 7v o Innoxious Arrow / Mikko (Salta) p.08,1aly -- 01.09,4ake xx
9. 9v o Deveron Ach / (ARO) p08,6a -- 01.09,5ake x
Hylätty
8v t Glenrosa Ach / (ARO) p09,1a -- - hml


LÄHTÖ 12: Ryhmäajo A-poneille 1100m, avoin
P: 150 - 80ve - 40ve - 30ve - 20ve

1. 3v o Narrilaivan Mörkö / Mikko (NaSe) 3.11,2a -- 03.03,4aly + 150ve
2. 3v o Narrilaivan Spartacus / Simo (NaSe) 3.00,5a -- 03.03,4aly + 80ve
3. 3v o Narrilaivan Geronimo / Matti (NaSe) 3.03,6a -- 03.05,3aly + 40ve
4. 3v o Narrilaivan Valloittava / Ville (NaSe) 3.12,2a -- 03.06,5aly x + 30ve
5. 3v t Narrilaivan Minttuinen / Iina (NaSe) 3.07,6a -- 03.07,6aly xx + 20ve
6. 3v t Narrilaivan Finaste / Olli (NaSe) 3.14,4a -- 03.08,5aly + 20ve
7. 4v o Aken Varric / (ARO) 3.08,3 -- 03.09,2aly x
8. 3v t Narrilaivan Reetta / Riitta (NaSe) 3.14,5a -- 03.09,3aly x
9. 3v t Narrilaivan Leppoisa / Leila (NaSe) 3.13,2a -- 03.09,3aly
10. 3v o Narrilaivan Jukuri / Juksu (NaSe) 3.13,6a -- 03.09,4aly
11. 3v o Narrilaivan Ironline / Iiro (NaSe) 3.04,5a -- 03.10,1aly x
Hylätty
4v t Aken Lace / (ARO) 3.14,6 -- - hpl

1. 5v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.55,1a -- 02.50,3aly + 150ve
2. 12v o Myrsky-Tuuli / Ville (Adina) 2.58,4 -- 02.50,5aly + 80ve
3. 5v t Narrilaivan Two Hearts / Helli (NaSe) 2.53,2a -- 02.51,2aly x + 40ve
4. 10v o Aken Longmorn / (ARO) 2.56,2a -- 02.51,4aly + 30ve
5. 10v t A.D. Linella / Lella (Adina) 2.53,1 -- 02.52,5aly + 20ve
6. 5v t Narrilaivan Leona / Oona (NaSe) 2.53,2 -- 02.52,5aly x + 20ve
7. 5v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.49,2 -- 02.54,3aly x
8. 5v o Narrilaivan Veikeä Vekara / Valle (NaSe) 2.50,2 -- 02.55,3aly
9. 9v o Radikaali Floppaaja / (ARO) 2.56,3a -- 02.56,3aly
10. 5v o Narrilaivan Gordon / Ulla (NaSe) 2.52,2a -- 02.56,3aly
Hylätty
6v o Fool's Snickerdoodle / (ARO) 2.57,2a -- - hll
6v o Narrilaivan Metsähinen / (ARO) 2.54,0 -- - hll

1. 10v o Aken Tormore / (ARO) 2.46,2a -- 02.40,1aly x + 150ve
2. 4v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.48,2 -- 02.42,4aly + 80ve
3. 9v t FM Nonparell / Jannica (APR) 2.44,2 -- 02.43,3aly x + 40ve
4. 5v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.46,1a -- 02.44,2aly + 30ve
5. 7v t Sølv's Grapefruit / Janna (Salta) 2.40,1aly -- 02.45,1aly + 20ve
6. 14v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.46,2 -- 02.45,4aly + 20ve
7. 9v o Taikatatti RC / (ARO) 2.48,8a -- 02.46,2aly
8. 5v o Narrilaivan Peikkoprinssi / Peetu (NaSe) 2.47,3a -- 02.46,3aly xx
9. 11v t A.D. Lovely Sunrise / Sun (Adina) 2.45,2 -- 02.46,3aly x
10. 5v t Narrilaivan Larissa / Laura (NaSe) 2.42,4a -- 02.47,4aly
11. 5v t Narrilaivan Evanna / Sanna (NaSe) 2.49,2 -- 02.47,4aly
12. 6v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.49,2 -- 02.48,3aly

1. 13v t Mintje v.d. Zanneshof / Minna (NaSe) 2.18,2a -- 02.27,2aly + 150ve
2. 7v t Sølv's Shocked / Jenni (Salta) 2.31,6aly -- 02.27,4aly + 80ve
3. 13v t Lorelei v.d. Zanneshof / Lori (NaSe) 2.11,5a -- 02.27,6aly + 40ve
4. 8v o Juniper I.F. / Eve (Salta) 2.20,5aly -- 02.29,2aly + 30ve
5. 15v o Narrilaivan Metsänpeikko / (ARO) 2.19,4a -- 02.29,4aly
6. 16v o Narrilaivan Vilhelmo / Vili (NaSe) 2.21,3a -- 02.30,1aly
Hylätty
9v o Narrilaivan Matias / Matti (NaSe) 2.32,4a -- - hll
16v t Narrilaivan Leidina / Leena (NaSe) 2.15,1a -- - hml


LÄHTÖ 13: Ryhmäajo B-poneille 1600m, avoin
P: 150 - 80ve - 40ve - 30ve - 20ve

1. 3v o Nasrin Jamaya / Leia (NaSe) 2.23,5a -- 02.21,2aly + 150ve
2. 3v o Ethan Narr / (ARO) ei enn -- 02.21,2aly + 80ve
3. 4v o Aken Tvinnig / (ARO) 2.23,4a -- 02.21,2aly + 40ve
4. 4v t Pernilla NRL / (ARO) 2.23,4a -- 02.21,5aly + 30ve
5. 3v t Unian Rouslite / Shavo (NaSe) 2.22,2a -- 02.23,6aly
6. 4v t Aken Magi / (ARO) 2.21,8 -- 02.24,2aly
Hylätty
3v t Mellony Narr / (ARO) ei enn -- - hyl
3v t Nasrin Kaleesi / Noora (NaSe) 2.23,3a -- - k

1. 4v t Rioller NRL / Janna (Salta) 2.21,6aly -- 02.18,3aly + 150ve
2. 3v t Nasrin Saarya / Salla (NaSe) 2.21,3a -- 02.19,4aly + 80ve
3. 3v t Nasrin Royan / Rolle (NaSe) 2.20,5a -- 02.19,4aly + 40ve
4. 4v t Athene Snilli / Alli (NaSe) 2.18,5a -- 02.19,6aly + 30ve
5. 4v t Kappvänilja / Riina (Team Lily) 02.21,3aly -- 02.20,2aly
6. 4v o Travette NRL / Jenni (Salta) 2.21,3aly -- 02.20,4aly
7. 3v t Nasrin Dvalan / Leo (NaSe) 2.21,2a -- 02.21,3aly
Hylätty
3v o Nasrin Opal / Paavo (NaSe) 2.20,2a -- - hyl

1. 6v t Drilla NRL / Eve (Salta) 2.01,3aly -- 01.58,1aly + 160ve
2. 8v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.59,5 -- 01.58,6aly x + 80ve
3. 12v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.00,1 -- 02.00,6aly xx + 40ve
4. 5v o Thydor NRL / Jaska (NaSe) 2.06,6 -- 02.01,2aly xx + 30ve
5. 15v t Aken Sigrun / (ARO) 57,2a -- 02.02,1aly + 20ve
6. 6v o Rune NRL / Ronja (NaSe) 2.03,4a -- 02.02,3aly xx + 20ve
7. 6v t Kalypso Duán / Kalle (NaSe) 2.09,1a -- 02.02,4aly x
8. 5v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.06,6 -- 02.02,4aly
9. 11v o Quizle / Pia (Adina) 2.13,1 -- 02.06,2aly 10. 5v o Samuraj NRL / Samu (NaSe) 2.11,1a -- 02.07,5aly
Hylätty
6v t Miftare Go / Milla (NaSe) 2.09,5a -- - hll
6v t Snaragan NRL / Sinna (NaSe) 2.03,4a -- - hml

1. 9v t Fool's Eleonor / Sonja (NaSe) 51,3a -- 01.50,4aly + 150ve
2. 9v o Fool's Dominion / Shavo (NaSe) 52,5a -- 01.50,4aly x + 80ve
3. 9v o Neutron B / Nero (NaSe) 52,5a -- 01.50,4aly + 40ve
4. 10v o Aken Mortlach / (ARO) 56,2a -- 01.51,5aly + 30ve
5. 10v o Valrus NRL / Vallu (NaSe) 50,1a -- 01.54,1aly xx + 20ve
6. 11v t Aken Surra / (ARO) 54,1a -- 01.54,4aly + 20ve
7. 10v t Aken Scapa / (ARO) 55,2a -- 01.54,5aly
8. 10v t Bernilla NRL / Minni (NaSe) 49,5a -- 01.54,5aly x
9. 17v t Aken Turid / (ARO) 54,4a -- 01.54,6aly
10. 9v o Fool's Sprywir / Salli (NaSe) 53,4 -- 01.55,6aly x
Hylätty
8v o Einherjar I.F. / Paula (Salta) 53,5ake -- - hml

1. 18v o Vó Cremlinss / Reija (Nase) 40,4a -- 01.43,2aly + 150ve
2. 10v t Eloveera NRL / Ellu (NaSe) 48,6a -- 01.43,2aly + 80ve
3. 9v t Fool's Divinity / Senja (NaSe) 49,1a -- 01.43,3aly + 40ve
4. 16v o Ønsk Halldor / Halla (NaSe) 44,3 -- 01.43,5aly + 30ve
5. 16v t Rhonda NRL / Ronja (NaSe) 47,6a -- 01.43,5aly x + 20ve
6. 14v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.43,6aly + 20ve
7. 11v o Jamming NRL / Shavo (NaSe) 45,1a -- 01.44,5aly
8. 16v o Ønsk Snorre / Simo (NaSe) 43,6 -- 01.46,5aly
9. 13v t DD Dvorah / Doora (NaSe) 46,5a -- 01.47,6aly
10. 16v t Mirella NRL / Milla (NaSe) 46,3 -- 01.49,1aly
11. 15v o Aken Agmundr / (ARO) 47,3a -- 01.49,5aly
12. 8v o PP's Rattles And Tattles / Sara (Salta) 47,3aly -- 01.49,5aly x


© Shavo / Narrilaivan 2004-2017. All rights reserved.
Ulkoasu © M Layouts, muokkaukset Shavo. Taustakuvasta kiitos All Free Backgrounds.
Virtuaalitalli - a SIM game stable