Narrilaivan
ESITTELY
HEVOSET
KASVATUS
TAPAHTUMAT
ETUSIVULLE

Gotlannin russponit

21v o Valrus NRL
Siitosori
41,3aly
12 670ve
VRER-Ponivalio (1065p)
B-ponimestaruus 3. 2018
Ponikriterium 2017 voittaja
B-ponien montémestaruus 2017 voittaja
Trollvik-Muistoajo 3. 2018
Narrilaivan Jääruhtinas 2. 2018
Challenger-division 1. karsinta sija 2. 10/2017
Master-division 2. karsinnan 2. sija 1/2018
Challenger-division finaalin ja karsinnan 1. 11/2017
Challenger-division finaalin ja karsinnan 3. 12/2017
Master-division 1. karsinta 2. ja finaalin 3. 2/2018
Master-division karsinta 1. ja finaalin 2. 3/2018
Master-Division finaalin 2. 6/2018
2 polvea sukua
Viktor Luned - Elviira Luned - Evig Anlopp
18v o Neutron B
Siitosori
41,4aly
7 085ve
VRER-Ponivalio (570p)
Diamond-division 2. 11/2017
Diamond-division 3. 12/2017
Master Division 2. 10/2018
pitkä suku
Nörde NRL - Moccha B - Moritz B
13v o Rune NRL
Siitosori
40,2ly
6 443ve
VRER-Ponivalio (530p)
Trollvik Muistoajo 4. 2018
Platinum-disivion 1. 10/2017
Platinum-division 2. sija 11/2017
Diamond-division 1. sija 1/2018
Master-division 2. 4/2018
1-2 polvea sukua
Toy's Randolf - Sweet Stockholm - evm
19v o Jamming NRL
Siitosori
39,3aly
10 838ve
VRER-Ponivalio (1085p)
Challenger-division 2. 12/2017
Master-divison 3. (9/2018)
2 polvea sukua
Rio Valt B - Humming NRL - Hemming H
14v o Thydor NRL
Siitosori
39,1aly
8 650ve
VRER-Ponivalio (525p)
Unranked-division 2. (10/2017)
Platinum-division 1. (2/2018)
Diamond-division 1. (3/2018)
Diamond-division 3. (6/2018)
N. Jääruhtinas 1. (2019)
Da Capon Ponimonté 3. (3/2019)
Stens Snurra Muistoajo 1. (3/2019)
3 polvea sukua
Thor Luned - Cresendo's Heija - Cresendo's Skafloc
10v o Da Capo Theo 42,3ly
3 555ve
Unranked-division 2. (4/2018)
3 polvea sukua
Toy's Tycho - Da Capo Brita - Helkan Hessu KS
12v o Valdemar NRL 40,1aly
4 430ve
Platinum-division 2. (4/2018)
Platinum Division 3. 10/2018
3 polvea sukua
Valrus NRL - Miftare Go - Minitroll NRL
14v o Samuraj NRL 39,3aly
5 283ve
Nuorten Syyskatsaus sija 2. (2017)
Unranked Division 1. karsinta sija 1 (11/2017)
3 polvea sukua
Karkurannan Soturi - Rio Rita NRL - Rio Valt B
6v o Yggdrasil NRL 52,5aly
1 465ve
- 5-4 polvea sukua
Neutron B - Micaiah NRL - Michael NRL
8v o Jörmundgand NRL 52,2ly
1 780ve
- 3 polvea sukua
Aken Troller - Mirella NRL - Ponisen Muru
6v o Herjoturr NRL 2.13,2ly
670ve
- 3 polvea sukua
Travis Luned - Cresendo's Heija - Cresendo's Skafloc
6v t Janning NRL 53,0ly
1 090ve
Unranked-division 3. (11/2018) 3-4 polvea sukua
Jamming NRL - Janette NRL - Esc Karl B
16v t Athene Snilli
Siitostamma
39,3aly
7 375ve
VRER-Ponivalio (555p)
Diamond-division 1. (1/2019)
Da Capon Pääsiäismonté 2. (4/2019)
pitkä suku
Neutron B - Aletheia Snilli - Toy's Kung Igor
12v t Yanetron NRL 38,6aly
5 820ve
N. Jääruhtinatar 2. (2019)
Master-division 3. (4/2019)
5 polvea sukua
Neutron B - Yolanda NRL - Chaim B
8v t Angrboda NRL 2.02,2aly
1 562ve
Unranked division 1. (11/2018)
Unranked division 1. (12/2018)
2-3 polvea sukua
Toy's Bangarang - Rio Rita NRL - Rio Valt B
12v t Ellinoora NRL 38,3aly
5 057ve
Poniderby 4. 2018
Unranked-division 1. 1/2018
Platinum-division 3. 4/2018
Platinum-division 3. 5/2018
N. Jääruhtinatar 3. (2019)
3 polvea sukua
Karkurannan Soturi - Eloveera NRL - Viktor Luned
16v t Unian Rouslite
Siitostamma
38,1aly
5 155ve
VRER-Ponivalio (530p) 1 polvi sukua
Liten Lösning - Roseau - evm
13v t Malena NRL
52,3aly
4 380ve
- 6-5 polvea sukua
Toy's Svennar - Yolanda NRL - Chaim B
8v t Bryndhild NRL 54,9aly
1 880ve
- 4 polvea sukua
Thor Luned - Rhonda NRL - Rio Valt B
8v t Disa NRL 43,2aly
2 480ve
Unranked Division 1. 10/2018 3 polvea sukua
Aken Troller - Daniella NRL - Daniel Luned
8v t Hrist Mist NRL 55,5aly
2 355ve
Nuorten Lokakatsaus (4v) 2. 10/2018 pitkä suku
Neutron B - Micaiah NRL - Michael NRL
8v t Thrud NRL 54,0aly
2 735ve
- 3 polvinen sukua
Aken Troller - Mirella NRL - Rio Valt B
8v t FimbuL NRL 54,5aly
2 385ve
Nuorten Lokakatsaus (4v) 1. 10/2018
Da Capon Pääsiäisnoita 1. (4/2019)
4 polvea sukua
Neutron B - Toy's Pernilla - Minimus NRL
6v t Valfjäril 52,4aly
3 040ve

Poniderby 3. 2019 Nuorten Tammikatsaus (3v) 3. (1/2019)
3 -4polvea sukua
Valrus NRL - Fjärilsviol NRL - Rune NRL
6v t Valkyria NRL 55,3aly
2 325ve
Ponikriterium 3. 2019
Nuorten Tammikatsaus (3v) 1. (1/2019)
Vappuhuiska-ajo 1. 2019
3 -4polvea sukua
Valrus NRL - Cresendo's Heija - Cresendo's Skafloc
7v t Shruna NRL 2.00,4aly
1 710ve
Nuorten Tammikatsaus (3v) 2. (1/2019)
Unranked-division 1. (1/2019)
3-2 polvea sukua
Rune NRL - Kalypso Duán - Lackadaisical

Tee muistosivut:
Cilla NRL, Cresendo's Heija, Citronfjäril B, Bernilla NRL, Eloveera NRL, Miftare Go, Snaragan NRL, Kalypso Duán

Edesmenneet gotlanninrussimme löydät tältä sivulta.

© Shavo / Narrilaivan 2004-2020. All rights reserved.
Ulkoasu © M Layouts, muokkaukset Shavo. Kuvasta kiitos All Free Backgrounds.
Virtuaalitalli - a SIM game stable